Jitka Vrbová, Standa Chmelík a skupina Knezaplacení ve Dřeváku a překvapení Buštěhradské scény v Sokolovně - Eva Pilarová.
 
  Občas  zajdu na kafe do přívětivého kročehlavského prostředí. "Sedí" tu kousek od sebe, každý v jiné ulici, dva lokály, lišící se kulturní náplní.
 
Zatímco ve vinárně Ateliér se pořádají výstavy a jazzové a poetické večery  (také se členy skupiny Knezaplacení), tak hned v další ulici, ve Dřeváku, je country klub uvádějící kapely i sólisty, kteří v tomto stylu opravdu něco znamenají.
 
    Naposledy jsem zde zastihl Wabiho Daňka s jeho staronovým recitalem. To bylo koncem letošního února. Ivan Hlas v se svým triem - Olin Nejezchleba a Norbi Kovács byl ve Dřeváku společně s celou Buštěhradskou skupinou Knezaplacení.
     Večer se povedl, což potrvrzuje i společné foto obou skupin.
Dnes v podvečer si ale skupina Knezaplacení pozvala do Dřeváku jiné hosty.
 
    V na pódiu stylizovaném jako "žebřiňák" vystopila stále se vylepšující kapela Knezaplacení a poté jako host vystoupila Jitka Vrbová se Standou Chmelíkem.  I když to slovo je klišé a velmi nerad jej používám, byla to Paráda !
    Postarší osazenstvo lokálu si přišlo opět na své.
 
* * *
 
    Ještě bych chtěl návštěvníky webu upozornit na koncert, který opět  zapadá do dlouhodobého scénáře aktivit skupiny Knezaplacení, když si několikrát do roka přizvou na jeviště do buštěhradské sokolovny hosta.

    Tentokrát vystoupí jako host Eva Pilarová osobně.
 


Psáno pro zpravodaj 10. října 2007 Antonín Nešpor