Činnost nakladatelství Naše vojsko se vymkla našemu chápání!

    

    Někdo vystoupí ze svazu bojovníků, někdo jen pozastaví své členství.  Je to obojí  prapodivné chování „význačných“ osobností.

    Tak například pan Dr. Emerich Drtina, jako majitel nakladatelství Naše vojsko s.r.o. píše ve svém oznámení z 26. května 2017 (uvedeném na stránkách Českého svazu bojovníků za svobodu), že se stal ikonou nepřátel svazu ... to píše ve svém zdůvodnění již v prvním odstavci.

    Neporozuměl jsem tomu, ani když jsem četl dále.

    Jediné, co jsem okamžitě pochopil, proč na pana majitele odbojáři, ale i neodbojáři  (tedy obyčejní lidé, jejichž příbuzní byli postiženi nacismem), nasazují, je fakt, že ve svém obchodě  prodává nádobí s potiskem takových “celebrit“, jako byl Hitler a Goebbels, nebo Heydrich. To samé pak natištěné na tričkách a já nevím kde všude.  Jen se podívejte.  https://www.nasevojsko.eu/nasevojsko/eshop/72-1-Tricka-s-potiskem

    Protestuji proti takovým obchodním praktikám, které ilustrativně rozšiřují vzpomínky na válečné zločince - lidské hyeny, které zavinili smrt našich příbuzných.  Pod portréty totiž není napsáno, že jde o válečné zločince, aby bylo okamžitě jasno, co pan podnikatel svým prodejem vlastně propaguje.

    V další části svého „oznámení o vystoupení ze svazu“ http://www.zasvobodu.cz/news/oznameni-o-vystoupeni-z-csbs/ se pan Drtina odvolává na ministra Hermana a další vysoké vládní činitele, že začalí jezdit na srazy SL a tedy, že je, jinak řečeno rozšířením své obchodní nabídky právě o jmenované celebrity podpoří v jejich snažení, nebo, jak to vlastně myslel.

    Ptám se, kdo je všechny podporuje v kolaborantské činnosti při níž se veřejně smiřují s henleinovskými pohrobky, snad aby opět zabezpečili vznik další páté kolony?  A to všechno z našich daní.  Já tedy vědomě nepodporuji ani jednoho z nich a protestuji i proti jejich chování, je, s ohledem na naše postižené předky, nestydaté.

    "Kdyby totiž  ještě žily dnes Lidické matky, které ztratily za války sedm a více dětí, tak by je veřejně rozcupovaly." to abych užil slov bývalého starosty Lidic, které pronesl do televize jako protest při příležitosti, kdy bývalý ředitel Památníku Lidice spustil internetovou hru "Vypal si svoje Lidice!".

    Ano, Lidické ženy ztratily nejen své děti (právě nyní začátkem června si to připomeneme), ale přišly i o muže, otce a dědy,  i další příbuzné (o vyhlazené vesnici nemluvě) a to vše jen kvůli pofidernímu boji Hitlera, Heydrich, Goebbelse a ostatních za rozšíření životního prostoru pro etnikum německých nadlidí.
    No a pak se najde byznysmen, páně Drtinova typu, který klidně prodává nejen potištěná trička a hrnky, ale i nově vydaný Hitlerův Mein Kampf (v češtině i Němčině), nevím v jakém nákladu, ale určitě si v rámci této kampaně namastí kapsu, stejně jako dříve majitel nakladatelství Otakar II, který se o totéž zasloužil před cca deseti lety.

    Jménem členů mojí rodiny, které zastřelili v Kobylisích 16. června 1942, vás žádám pane majiteli nakladatelství Naše vojsko, přestaňte svým obchodováním urážet všechny ty, kteří byli právě za Heydrichiády, ale i za prvního stanného práva popraveni. Vy totiž podporujete reputaci těch osob, kvůli kterým nacisté zavraždili Lidické muže. Ti pak bojovali mrtví v srdcích všech ostatních bojovníků proti nacismu, na všech frontách druhé světové války. Stavíte se za jejich popravu?

    Svým postojem se stavíte proti výsledkům druhé světové války, jinak řečeno proti smýšlení vítězných mocností, které si daly za úkol nacismus, potažmo jeho hlavní představitele zničit. Pokud se těchto svých obchodních aktivit nezřeknete, a budete je nadále svým obchodováním obhajovat s odvoláváním na scestné chování kohokoliv dalšího, pak zůstanete nečestným člověkem, se zavrženíhodným chováním, a to Vám nikdo neodpárá i kdybyste stokrát vystoupil ze svazu.

    Možná, že jste dobrý obchodník, ale jako člověk - nevím a z lidské společnosti se vystoupit nedá.